kilkarischool.org
Domovskú Stránku obchody Zalando Kupóny

Zalando Kupóny a Zľavový Kód - September 2021

Zalando
  • Všetko(5)
  • Výpredaje(5)

Kliknutím na tlačidlo Získať KÓD nižšie ponúk odhalíte Zalando Zľavový Kód pri odhlásení na Zalando. Môžete tiež vyskúšať populárne Zľavové Kupóny kliknutím na 'dostať ponuku'. Kliknite na odkaz na zalando.sk a získajte úspory 40% pomocou 5 Zalando Zľavový Kupón a Zľavové Kódy.

Zalando FAQs

Zalando Aké spôsoby doručenia sú podporované? Ako dlho trvá za normálnych okolností dodacia lehota Zalando?

Pri vytváraní objednávky si môžete zvoliť spôsob doručenia balíka k vám domov, na poštu alebo do PackageBOX. Zalando Odhadovaná dodacia lehota je 3 až 5 dní od vytvorenia objednávky. Priebeh objednávky môžete sledovať e-mailom.

Musím sa zaregistrovať na odber bulletinu Zalando?

Áno, odporúča sa zaregistrovať sa na e -mail Zalando. Pokiaľ sa zaregistrujete na e -mail Zalando, môžete mať zľavu 15% na prvú objednávku. Navyše získate najnovšie módne novinky a dodatočné kupóny.

Zalando Aké spôsoby platby sú podporované?

Zalando má štyri spôsoby platby: PayPal, kreditná karta, platba vopred, dobierka. Ak vami preferovaný spôsob platby nie je k dispozícii, je možné, že sa vaša dodacia adresa a fakturačná adresa nezhodujú, alebo z iných technických dôvodov môžete požiadať personál Zalando o podrobnosti.

Môžem si kúpiť darčekový poukaz pre Zalando?

Áno, Zalando poskytuje používateľom služby darčekových kariet. Suma každej darčekovej karty začína od 5 eur. Darčekový poukaz Zalando je vhodný na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, požehnanie, poďakovanie, oslavy atď. Kolegovia, môžete si tiež urobiť DIY fotografické darčekové karty na mieru, ktoré vám patria, podľa vašich potrieb. Fyzickú kartu si môžete vytlačiť osobne po zakúpení darčekovej karty alebo ju môžete odoslať priamo príjemcovi prostredníctvom e -mailu Zalando.

Prihláste sa na odber noviniek

Zaregistrujte sa a získajte najnovšiu ponuku od Zalando!